Beszámoló az aktuális telefongyűjtő versenyről

Iskolánk 5 tanulója számára is eredményesen zárult a PontVelem Program által hirdetett 6 hetes időszaki mobiltelefon és e-kütyü gyűjtő verseny. Az első 10 helyezettet értékelte és jutalmazta a program a Samsung magyarországi gyárának támogatásával.

Mindegyik díjazottunk válogathat a Pont Boltban található gyermekbelépők közül, melyek múzeumokban, állatkertben, kalandparkban használhatók fel.
Országos helyezettek:
5. Szép Szabolcs 5. b osztályos tanuló 90 db,
7. Földházi Janka 1.a osztályos tanuló 74 db,
8. Farkas Hanna 1. b osztályos tanuló 68 db,
9. Újhelyi Liza 1. b osztályos tanuló 67 db,
10. Sárközi Krisztián 3.a osztályos tanuló 55 db leadott készülékkel.
Jutalmuk 4-4 belépőjegy, melyet a tanév során rendelhetnek meg. Gratulálunk nekik!
Közben, az országos éves gyűjtőversenyben első helyen áll iskolánk 513 db készülékkel, köszönhetően a régi és újonnan bekapcsolódott PontVelem tagoknak és szüleiknek. Az elemgyűjtés listájának is az élén állunk 2724 kg-os eddigi leadással.