Csabrendeki Énekkar a Szentpéteri Csilla koncerten

A Csabrendeki Általános Iskola énekkara, Asbóthné Körmendi Erzsébet vezetésével fellépett Szentpéteri Csilla „Láttad-e már a zenét?”című ifjúsági koncertsorozatának sümegi állomásán.
A különleges interaktív hangversenyen a nemzetközi hírű művész átiratában Csajkovszij, Liszt, Mozart szerzemények blues, rock, salsa stílusban, Bach pedig basszusgitáron szólalt meg. A hatalmas LED falakon futó káprázatos filmek pedig valóban láthatóvá tették a zenét.
Ezen a lélegzetelállító koncerten vehetett részt az iskola énekkarának számos tagja, néhány fiatal sümegi hangszeres előadóval együtt. A csabrendeki kóristák A. Piazzola – Libertango /Szentpéteri Csilla átiratában/ léptek színpadra a művésznővel, aki temperamentumosan dirigálta a lelkes társaságot.
Szentpéteri Csilla közösségi oldalán ezt írja az előadásról:
8.20-kor már a koncerthelyszínen voltam zenésztársaimmal és frenetikus, megint vastapsos „Láttad-e már a zenét?” koncertet adtunk. És ismét felfedeztem jó néhány ifjú sümegi és csabrendeki tehetséget! De jó koncert volt, de jó közönséggel!

CAM00758 CAM00791CAM00755

A gyerekek nagy élvezetére, a próba és a koncert közötti szünetben ellátogattak Sümegen az Afrikániumba.
A diákok utaztatását a községi önkormányzatok állták. Köszönet érte!

CAM00732 CAM00719 CAM00686