Segíts Velem Karácsonykor!

Iskolánk is csatlakozott a PontVelem Program karácsonyi jótékonysági akciójához:
Varázsolj mosolyt egy társad arcára!
Tudtad, hogy vannak olyan gyermekek, akiknek a karácsony szomorúságot okoz, mert nem kapnak ajándékot? Most ezeken a gyerekeken tudunk segíteni együtt, közösen! A szervezők tervei szerint idén karácsonykor sok-sok gyereknek varázsolnak mosolyt az arcára! Segíts, ha teheted, hogy minél több rászoruló gyerek kaphasson ajándékot!

Otthon szüleid segítségével szedd össze megunt játékaid (ruhanemű is lehet), de olyat, ami még használható, jó állapotban van, és amivel még Te is szívesen játszanál! Ezeket tedd be egy dobozba és írd a dobozra, hogy milyen nemű és korú társadnak szánnád ezt a csomagot! A dobozra, vagy dobozba üzenetet írhatsz, rajzot is mellékelhetsz! Majd hozd be az iskolába a dobozt és add oda a kapcsolattartó tanárodnak, osztályfőnöködnek! A dobozok leadására november 30. és december 11. között van lehetőséged. A csomagokat a Magyar Máltai Szeretetszolgálat fogja eljuttatni karácsony előtt oda, ahol ezzel örömet tudunk együtt okozni.
Köszönjük, hogy segítettél!
Németh György – kapcsolattartó