Rédli András olimpikon a Csabrendeki Általános Iskolában

Nagy élményben volt része tanulóinknak szeptember 19-én. Iskolánkban járt és élménybeszámolót tartott Rédli András olimpiai bronzérmes, világ- és Európa-bajnok magyar párbajtőrvívó, a Balaton Vívóklub versenyzője. Nagy izgalommal és hangos tapssal várták tanulóink a tornaterembe belépő vendéget. Csendben és figyelmesen hallgatták szavait, ahol az élmények mellett egy kicsit megismerhettük közelebbről is ezt a sportágat. Kötetlen beszélgetésre, közös képekre is volt idő. Aki szerette volna közelebbről megnézni a csodálatos érmet, vívóruhát, maszkot és tőrt, most megtehette. Aki aláírást szeretett volna, azt is megkapta a vívótól. Gyorsan telt az idő az olimpikonnal. További sok sikert kívánva ismét nagy tapssal búcsúztunk kedves vendégünktől.

A Facebookon, „Rédli András párbajtőr” oldalán követhető és kedvelhető olimpikonunk.

Az élménybeszámoló képei megtekinthetőek a képre kattintva a Galériában.