Gyermeknap 2016

Május 26-án az alsó tagozatos diákok a gyermeknapi rendezvény keretében, gyalogtúrán vehettek részt. A pedagógusok kíséretével ellátogattak a település határában található tóhoz. Rövid pihenő és játék után tanulóink a hazafelé vezető utat a hegy lábánál tették meg. Élményekkel gazdagodva érkeztek vissza iskolánkba.

A gyermeknapi képek megtekinthetők a 2016 Gyermeknap – alsó tagozat Képgalériában.

Mint minden évben, a felső tagozaton idén is megrendeztük hagyományos gyermeknapunkat. A nyolcadikosok játékos feladatokat állítottak össze a kisebbek számára. Reggel 8-tól 10-ig lehetett részt venni a játékokon. Volt például zsákba ugrás, kosárra dobás, kapura rúgás. A játékok befejezése után foci és röplabda meccseken vehettek részt a csapatok. Aki nem volt egy csapat tagja sem, tanárainkkal a szurkolók táborát erősítette. Fociban a 6. osztály, míg röplabdában a 8. b osztály Virágok csapata győzedelmeskedett.

8. b osztály

A játékokról készült képek megtekinthetők a 2016 Gyermeknap-felső tagozat Képgalériában.