Téli időszaki gyűjtőverseny

A PontVelem Nonprofit Kft. által meghirdetett 2018/2019. évi, 6 hetes téli időszaki használtelem és mobiltelefon gyűjtő versenyen iskolánk tanulóinak, szülőknek és pedagógusoknak a szorgalmát több kategóriában is díjazták. Országos I. helyezést értünk el az általános iskolák közül elemgyűjtésben. Telefonkészülék gyűjtésben pedig országos II. helyezett lett intézményünk. A díjakkal járó pénzösszeget iskolai alapítványunk kapta. Két tanulónk egyéni gyűjtésben is sikeresen szerepelt. Komora Dominik 6. a osztályos tanuló elemgyűjtésben I. helyezett, Farkas Hanna Virág 4. b osztályos tanuló telefongyűjtésben IV. helyezett lett. Kérem a Tisztelt Olvasókat, kimerült elemek, akkumlátorok, vagy használhatatlan mobilkészülékeik felajánlásával továbbra is támogassák tanulóink hasznos gyűjtő tevékenységét! Köszönjük! A tavaszi időszaki és az éves gyűjtőverseny is 2019. április 29-én zárul.