Gyermeknap

Május 25-én vidám gyereksereget köszöntöttek a felhők mögül kukucskáló napsugarak iskolánkban. Gyermeknapi rendezvényre gyülekeztek kicsik és nagyok. A felső tagozatosok részére a nyolcadikos diákok gondoskodtak szórakoztató programokról. Több állomást járhattunk végig pontgyűjtő lapjainkkal. Játékos feladatokban fitogtattuk ügyességünket. Célbadobós és labdajátékok során biztattuk egymást, a zsákbanfutás során felhemperedett társaink látványán jókat mulattunk. Horgászati ismereteinkről is tölthettünk ki feladatlapot. Az egyik tanterem tánctérré változott, még tanáraink is együtt ropták velünk a táncot. Összegyűjtött pontjainkat édességekre, hasznos tárgyakra, játékokra válthattuk be. A délelőtt második felében az osztályok csapatai foglalták el a tornatermet. Az állomások feladataiból a szervező nyolcadikosokat is megismerhettük jobban. Megpróbáltuk kitalálni, melyik kiskori képen ki szerepel, osztályképeikből puzzlet raktunk ki, megpróbáltunk visszaemlékezni a kérdések során, milyen emlékezetes események történtek náluk. Amíg mi jókat kacagtunk az iskolában, a sportos diákok a futballpályán vívtak csapatmérkőzéseket. A nap zárásaként közösen játszottunk a tornateremben. A legügyesebb csapatoknak Gősi Zoltán igazgató és a diákönkormányzatot segítő Szi Miklós Judit tanárnő adta át a jutalom tortákat és emléklapokat. Köszönjük a szervező tanároknak és gyerekeknek a vidám napot!

Pásztor Enikő 6.b

A képre kattintva megtekinthetőek a gyermeknap képei.