Nyertünk a pályázaton

Az Iskolakertekért Alapítvány „Iskolakerthez kötődő téli tevékenységek ötlettára” címmel; „Az iskolakert a hó alatt alszik, de mi nem!” alcímmel pályázatot hirdetett az Iskolakert-hálózat tagjainak.
A Csabrendeki Általános Iskola képviseletében Németh György technika szakos tanár is részt vett a pályázaton.
Általában kevés konkrét teendő akad télen a kertben, mégis számtalan lehetőség van arra, hogy folyamatossá tegyük kapcsolatunkat a kerttel azáltal, hogy az iskolakerthez szorosan köthető tevékenységeket végzünk a gyerekekkel.

Az eredményes pályázatot megosztott II. hellyel díjazták, és a Garden Kertészet Kft. támogatásaként, annak adott árukészletéből 25 db évelő növényt választhat Németh György, melyeket az iskolakertben fognak elültetni a gyerekek.