Benedek Elek Mesemondó Verseny

Pár év kihagyás után ismét megrendezésre került a községi könyvtárban a híres magyar meseíró, Benedek Elek tiszteletére rendezett mesemondó versenyünk.

9 tanuló és egy bátor óvodás hozott meséket a lelkes hallgatóság és a zsűri (Bardon Tiborné, Menyhártné Tanai Edit, Németh György) nagy örömére. A mesék hallgatása közben gyorsan repült az idő és mi magunk, felnőttek is kicsit gyermekké varázsolódtunk általuk. Az előadásokat követően, míg a zsűri meghozta döntését, minden jelenlévő egy kis vendéglátásban részesült. Az eredményhirdetésen mindenki részesült ajándékban, a következő helyezéseknek megfelelően.

Óvodás kategóriában I. helyezett: Ruska Fanni Rebeka.

1-2. osztályos kategóriában I. helyezett: Garabics Péter, II. helyezett: Szilágyi Levente és Ruska Richárd.

3-4. osztályos kategóriában I. helyezett: Csánicz Áron, II. helyezett: Soós Viktória és Pleiweisz Dóra.

Felsős kategóriában I. helyezett: Dobos Janina és Vági Bálint, II. helyezett: Baráth Mónika.

Ezúton is köszönjük a szép előadásokat, a lelkiismeretes felkészülést! Az eredményekhez sok szeretettel gratulálunk!

mesemonodoverseny dsc_0207