TANAK őszi forduló

Október harmadikán Veszprémben a hagyományokhoz híven újra megrendezték a megyei atlétika versenyt, itt az eltérő tantervű osztályokba járó tanulók képviselhették iskolánkat.
A barátságtalan idő ellenére igyekeztek minél jobb eredményt elérni a tanulók, a 6 érem is mutatja kitartásukat, küzdelmüket.
Iskolánkat képviselték: Orsós Olga, Bogdán Róbert, Bogdán Rozália, Bogdán Gergő és Kalányos Ferenc.
A lányoknál Bogdán Rozália kislabda hajításban 2., 100 m-es síkfutásban 4. helyezést ért el. Orsós Olga magasugrásban aranyérmes lett, távolugrásban 4. és 300 m-es síkfutásban 5. helyezést ért el.
A fiúk közül Bogdán Gergő a 100 m-es síkfutásban és a magasugrásban is 2. helyezett lett. Bogdán Róbert 200 m-es síkfutásban és súlylökésben is aranyérmet szerzett, távolugrásban pedig 4. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Klung Irén.
Gratulálunk az eredményekhez!