Rajzpályázat

Rajzpályázatot hirdettünk iskolánkban, alsó tagozatos tanulóink részére a FÖLD NAPJA alkalmából, illetve, az EMMI és a „PontVelem Nonprofit Kft.” által szervezett FENNTARTHATÓSÁGI TÉMAHÉT programjaihoz kapcsolódva. A kiírt feltételeknek megfelelő 36 pályamunkát felsős rajztanáraink zsűrizték. Ünnepélyes eredményhirdetésre és a munkák kiállítására pénteken, a Föld Napján került sor a FORFA épületében. Az okleveleket és az ajándékokat Gősi Zoltán igazgató úr és Rádliné Pál Györgyi, a tanítói munkaközösség vezetője adta át a boldog díjazottaknak.
A képek témái lehettek:
* A papír útja
* Ünnepek, család
* Ez a szeretet
* A Föld védelmező szuperhőse
A zsűri döntése alapján az első 3 helyezést évfolyamonként a következő tanulók érték el:
1. évfolyam:
1. Muzsi Mirella 1.a
2. Marjanovics Liliána 1.b
3. Farkas Hanna 1.b
2. évfolyam:
1. Pleiweisz Dóra 2.a
2. Végh Bernadett 2.a
3. Gruber Liliána 2.a
3. évfolyam:
1. Tégi Dániel 3.a
2. Horváth Miklós 3.b
3. Torma Laura 3.b
4. évfolyam:
1. Szatmári Johanna 4.a
1. Kalányos Ferenc 4.o
2. Filipánics Kristóf 4.b
3. Soós Boglárka 4.a
A legjobb pályamunkákat elküldtük a „PontVelem Nonprofit Kft.” országos rajzversenyére, melynek eredményhirdetése április 29-én, pénteken lesz.

Az eredményhirdetés képei megtekinthetőek a Képgalériában.

A rajzpályázat helyezettjei