Mesevetélkedő

Az idei tanévben március 17-én rendezte meg iskolánk a 13. mesevetélkedőt. Hat iskola tanulói mérték össze tudásukat. Az érdekes feladatokat vidáman, jó hangulatban oldották meg a gyerekek. Az első helyezést a csabrendeki iskola 4.a osztályába járó Okos tojások csapata szerezte meg, melynek tagjai: Kovács András, Nagy Viktória, Orsós Krisztián, Tóth Kristóf és Turcsi Csenge voltak. Gratulálunk nekik. Ők képviselik majd iskolánkat a Nagyfödémesen megrendezésre kerülő mesevetélkedőn. Második a csabrendeki iskola 4.b osztály tanulói alkotta Polipok csapata, melynek tagjai: Vági Bálint, Salacz Zsófia, Gyalog Márk és Filipánics Kristóf. Harmadik helyezést a nagyfödémesi iskola Lótuszlányok csapata érte el.Mindenki nagyon jó érezte magát és a jövő évi viszontlátás reményével búcsúztunk el egymástól.

A mesevetélkedő képei megtekinthetők a Képgalériában.

DSC_0446DSC_0441