Közösségi tér nyitó program

Az idei tanévben iskolánkban kialakítottunk egy közösségi teret. Erre a TÁMOP-3.1.4.B-13/1-2013-0001 számú „Köznevelés az iskolában”c. projekt keretében került sor. E projekt keretein belül iskolánknak nagy összegű eszközöket, játékokat, sportszereket biztosítanak.

Ennek a rendezvénysorozatnak a megnyitója szeptember 25-én volt, egy nagyszabású élménydélutánnal.

Az alsós évfolyamok az osztályfőnökökkel, és szülői segítséggel izgalmas feladatokat végeztek, az egészség témakörében. Volt gyurmázás, színezés, kóstolás és nem utolsósorban közös gyümölcssaláta készítés és annak elfogyasztása.

A felső tagozatosok számára a különböző helyszínek különböző feladatot jelentettek, szintén az egészség jegyében. Ők is kóstolhattak egészséges ételeket, rajzolhattak képeket, tablókat, tölthettek ki feladatlapokat, tisztíthattak és ehettek nyers zöldségeket, és versenyezhettek a tornateremben.

Iskolánk védőnői is elfogadták meghívásunkat és a korosztályoknak megfelelő előadásokat tartva, színesítették ezt a délutánt.

A napot izgalmas diák- öregdiák- tanár röplabdamérkőzés zárta.

A rendezvény képei megtekinthetők a Képgalériában.