A Sport Legyen a Tied!

A Magyar Diáksport Szövetség a megyeszékhelyen biztosított lehetőséget a Veszprém megyei gyerekeknek, hogy tizenöt sportágat kipróbálhassanak.

Iskolánkat tíz tanuló képviselhette ezen a rendezvényen.
Nagy élmény volt számukra, hogy az ismert és űzött sportok mellett lehetőségük volt kevésbé ismert sportágakat is közelebbről megismerni.
A kosár-, kézi-, röplabda, labdarúgás, birkózás mellett, lehetőség volt jobban megismerni a tájékozódási futás, vívás, atlétika, tollaslabda, mediball, evezés, küzdősportok, lövészet, asztalitenisz eszközeit, szabályait. Természetesen ezeket a sportokat ki is próbálhatták. Az ügyes gyerekek apró ajándékokat is kaptak a feladatok elvégzése után.
A Veszprémi Arénában eltöltött idő maradandó élményt jelentett sportos tanítványaink számára.

vp1vp2vp4vp3vp5vp6