TANAK országos döntő: Zánka Atlétika

Iskolánkat két tanuló képviselte ezen a nagyszabású versenyen 2015. május 20 – 22-ig.
A megyei döntőről Bogdán Mónika és Bogdán Róbert jutott tovább az országos versenyre.

Szerdán délután még ragyogó napsütésben lesétáltunk a Balatonhoz. Este az ünnepélyes megnyitót már a nagycsarnokban rendezték, mert időközben nem csak mi, de a vihar is megérkezett.
Az időjárás nem kedvezett a számunkra. A kinti versenyeket szakadó esőben tartották. Első nap Bogdán Róbert magasat ugrott ahol a 10. helyet szerezte meg. Később 300 m-es síkfutásban a 15. helyen végzett.
Másnap sem volt kellemesebb idő. Bogdán Mónika súlylökésben állt rajthoz. Nagyon örültünk, hogy bejutott a nyolcas döntőbe. A 7. helyet szerezte meg.
Róbertra is várt még feladat. Az úgynevezett svéd-váltóban a megyei csapatban ő futotta a 300 métert. Veszprém megye csapata a 4. helyet szerezte meg.
Gratulálunk tanítványainknak.

Klung Irén