Gyermeknap 2015

Hagyományainkhoz híven az alsó évfolyamok a Művelődési ház mögötti területet vették birtokba május 29-én. A pedagógusok különböző érdekes feladatokkal (mocsárjárás, célba dobás, zsákban futás, Petanque, rajz stb.) várták a gyerekeket, akik teljesítményük szerint pontokat kaptak. A csapatokat ezek alapján jutalmazták az eredményhirdetésen.

A 3-4. osztályosok Vig Balázs író nagyon érdekes író-olvasó találkozóján vettek részt. Az 1-2. osztályosok sétáltak és játszottak a fennmaradó időben.

Rádliné Pál Györgyi

Iskolánk hagyománya szerint a felső tagozaton a gyermeknapot a nyolcadikosok rendezték.
Már hetekkel ezelőtt nagy izgalommal készülődtünk. Igyekeztünk érdekesebbnél érdekesebb feladatokat kitalálni a kisebbeknek. Számos feladatot próbálhattak ki: zsákba futás, célba dobás, pufi evés, kosárlabda. 10 órakor megkezdődtek a csapatversenyek: a foci és a röplabda mérkőzések. A gyerekek nagy igyekezettel küzdöttek a pályán, bár tudták, hogy nem a győzelem a fontos, hanem az, hogy jól érezzék magukat. Az eredményhirdetés után a tanár-diák röplabdameccs kezdődött.
Mi, nyolcadikosok nagyon jól éreztük magunkat, és ahogy elnéztük, az alsóbb évfolyamok is.
Köszönjük a támogatást az iskolának és a One World üzletnek.

Nagy Sára Patrícia 8. b

A gyermeknapi képek megtekinthetők a Képgalériában.