Tanulásban akadályozottak megyei atlétika versenye

Október első napján rendezték meg Veszprémben a megyei atlétika versenyt, melyet a FODISZ megyei szervezete rendezett. Ezen, hagyományosan iskolánkat az eltérő tantervű osztályokba járó tanulók képviselték.

Szép eredmények születtek, mely szintén hagyomány már iskolánkban. Gratulálunk Orsós Olgának, Kardos Anasztáziának, Bogdán Mónikának, Bogdán Rozáliának, Bogdán Róbertnek, Bogdán Norbertnek és Bogdán Krisztiánnak is.

Nagyon szépen helytálltak ezen a versenyen.

 

Eredmények:

 

  • kislabdahajítás:

Bogdán Krisztián      6. hely

Kardos Anasztázia   2. hely

  • távolugrás:

Bogdán Mónika         4. hely

Bogdán Rozália         2. hely

 

  • 100 m-es síkfutás:

Bogdán Mónika         2. hely

 

  • súlylökés:

Bogdán Mónika         3. hely

Kardos Anasztázia    2. hely

 

GRATULÁLUNK!