Díjazottak lettünk!

Június 10-én, Budapesten tartották a Fenntarthatósági Témahét különböző versenyeinek, pályázatainak, aktivitásainak az értékelését. Iskolánk két elismerést is kapott a rendezvényen. Egyiket Baráth Bendegúz 7. b osztályos tanuló érdemelte ki egyéni pályázatával. A Csab-tócsi receptjével 5-8. osztályos kategóriában I. helyezett lett.

A másik díjat iskolánk közössége érdemelte ki. Veszprém megye legaktívabb iskolája címet nyertük el, a „TeSzedd!”, országos szemétgyűjtési akcióban való részvételünkkel. Teljesítményünkkel az ország 5 legaktívabb iskolája közé is bekerültünk, ezért a 100 000 Ft-os alapítványi juttatás mellé, különdíjként másik 100 000 Ft-ot is kap iskolánk alapítványa!

Köszönjük tanulóink, felnőtt segítőink és a pedagógusok részvételét, aktív segítségét!